Ayak Kokusu Giderici Ürün Görseli

Ayak Kokusu Giderici

foot caree

Ayaklarımızın sağlığı için onları düzenli olarak temizlemeliyiz. Ayaklarımızı temizlemezsek ayaklarımız kokar ve buda halk arasında yüz kızartıcı davranışlar arasına girmektedir. Ayaklarımızın kokmaması için ayak temizliğini ön planda tutmamız gerekmektedir. Ayaklarımızı düzenli olarak yıkamamız ve çoraplarımızı düzenli olarak değiştirmemiz gerekmektedir. Bunları uygularsak ayak kokularımızın yok olmasına bir nebzede olsa önleyebilmektedir.

Günümüzde ayak kokularını gidermek için piyasada birçok ürün satılmaktadır. Bu ürünler arasında en çok satılan ve en etkili ürün ise foot care krem’dir. Bu krem ayak kokularını 24 saat içerisinde yok eder. Ürünün etkisi 120 güne kadar  sürmektedir. Ürünü dogru kullanılması gerekmektedir. Ve ürün kullanıldıktan sonra mutlaka ayak bakımına özen gösterilmesi gerekmektedir. Ürün kullanıldıktan sonra 4 aya kadar etkisini göstermektedir.

Ürün kullanılımı basit ve kolaydır. Ürün içeriği 1 adet tüp krem ve 1 çift çorap bulunmaktadır. Ürünü kullanmadan önce ayaklarınızı yıkayarak iyice kurulamanız gerekmektedir. Kremi ince bir tabaka halinde ayağınıza sürmelisiniz ve çorabı giydikten sonra 24 saat ayağınızda kalması gerekmektedir. ‘4 saat sonra ayak kokusunuz önlenmiş olacaktır. Ürünü kullandıktan sonra mutlaka her gün düzenli ayak bakımınızı yapmalısınız. Ve düzenli olarak ayakkabınızı değiştirmeli ve havalandırmalısınız.

Ayak Kokusu Giderici

ayak-kokusu-nasıl-geçerAyak Kokusuna Son 

Günümüz de bir çok insan  kokusu yüzünden sorunlar yaşamaktadır. Ayak kokusu sorunu çok kötü bir durumdur insanların öz güveninin gitmesine sebebiyet vermektedir. Ayak kokusu yaşayan bireyler çevreye verecekleri rahatsızlıkları düşünerek psikolojik olarak sıkıntılar yaşamaktadırlar. Bir toplum içine girdiğiniz de ya da bir arkadaşınızın evine gittiğiniz de ayakkabımızı çıkartmak zorun da kaldığınız da o ayakkabıyı çıkartmak istememek ne demek çok iyi bilirsiniz.

Günümüz de bu soruna karşı Siba ilaç firmasının geliştirdiği çok özel bir formül bulunmaktadır. Foot Care ayak kokusunun 120 güne kadar önleyen etkili bir üründür. Firma yapım aşamasın da bu ürünü Türk Silahlı Kuvvetlerin de bulunan askerler üzerin de denemiş ve çok etkili sonuçlar almıştır. Siz de bilirsiniz ki askerler ayak kokusunu çekmektedir.  Bir çok askerimizin ayak kokusunu engelleyen bu ürün çok faydalı bir üründür.

Kullandıktan sonra tam 120 güne kadar ayak kokusu yaşamayacaksınız. için de bulunan tüpü ikiye bölerek ayağınıza uygulayacak ve bizim göderdiğimiz bir çift çorabı giyeceksiniz çorap ayağınız da 24 saat kaldıktan sonra sağlıklı ve kokusuz bir ayağa sahip olacak ve kimsenin yanın da yüzünüzün kızarmasına gerek kalmayacak…

Ayak Kokusu Giderici

foot1

Ayak kokularına engel olmak isteyen insanlar ilk önce ayak bakımlarını en üst seviyede tutmaları gerekmektedir. Ayak kokularının oluşumunda en büyük rolü ayakkabılar oynamaktadır. Ayakkabıların içleri hava almadıkları zaman bakteri ve mikroorganizmalar ayaklarda üremeye başlarlar ve ayak kokularının oluşumuna yardım eder.

Ayak kokularını engellemek için ilk önce ayak temizliğine önem verilmesi gerekmektedir. Ayaklarımızı düzenli olarak yıkamamız ve çoraplarımızı sürekli değiştirmemiz gerekmektedir. Terleyen ayaklar en kısa zamanda temizlenmesi gerekmektedir.

Bunun yanı sıra ayak kokularını giderici ürünler piyasada yaygın olarak bulunmaktadır. Bu ürünlerden biri olan foot care ayak kokusu önleyici ürün ile tek kullanımda farkı sizlerde göreceksiniz. Ürün tek kullanımda 120 güne kadar kokusuz ayakları sizlere sunmaktadır. Sizde üründen faydalanmak için sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Ayak Kokusu Giderici GÜNCEL BLOG YAZILARI

Ayak Kokusu Giderici SON MÜŞTERİ YORUMLARI