Ayak Kokusu Giderici Ürün Görseli

Ayak Kokusu Giderici

foot careFoot care ayak kokusu giderici krem

Ayak kokusu problemi bir çok insanın ortak problemidir akşama kadar uzun süre ayakkabıları ayağın da kalan kişiler, sürekli olarak ayak da çalışmak zorunda olan kişiler ve de yorucu işler de çalışan kişiler ayak kokusu problemini çok daha fazla yaşamaktadırlar. Ayak kokusu çevreye çok büyük rahatsızlık veren bir problemdir. Ayak kokusu sorunu yaşayan kişiler genel de hiç bir yer de ayakkabılarını çıkartmak istemez bu sebep ile de sosyal ortamlardan uzaklaşarak hiç kimseyle görüşmek istemez bir hale gelirler. Ayak kokusundan kurtulmak için yapmanız gereken en önemli durum günde en az 4-5 kere düzenli olarak ayaklarınızı yıkamaktır. Ancak bir çok insanın bunun için vakti olmamaktadır.

Bu makalemiz de ayak kokusundan kurtulmanıza yardımcı olacak bir ürün ile karşınızdayız. Foot care ayak kokusu giderici krem uzun süreli olarak ayak kokusuna etki ederek ayak kokunuz un giderilmesine yardımcı olmaktadır. Sizler de bu üründen yardım alarak daha sağlıklıayaklara kavuşmak için destek alabilirsiniz….

 

Ayak Kokusu Giderici

foot carefoot care kremi nedir

Ayak kokusu günümüz de hem erkek hem de bayan bir çok insan bu sorunu yaşamaktadır. Ayak kokusu bireyler de psikolojik olarak problemlere yol açmaktadır. Bu sebep ile bir çok insan sosyal yaşantılarından da uzaklaşmaktadırlar. Ayak kokusu bakteriler ve mantarlar sayesin de oluşmaktadır. Terleyen ayak bakteri oluşturur ve bakteriler zaman ile ayaktan da beslenerek çoğalmaya başlamaktadır. Bu çoğalma sonucun da ayak kokusunun artışı devam eder ve çok kötü bir kokuya neden olur. Bu koku hem size hem de çevrenize çok büyük rahatsızlık vermektedir. Sizler de ayak kokusu problemi yaşıyorsanız bu makalemizi sonuna kadar okuyun .

Ayak kokusu problemine uzun süreli olarak çare bulan foot care ayak kremi sayesin de sizler de ayak kokusu probleminizden uzun süreli olarak kurtulabileceksiniz. Foot care ayak kremi içeriğin de ki maddeler sayesin de hem ayak bakımınızın yapılamasını hem de ayak kousunundan uzun süreli olarak kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. Sizler de ayak kokusu probleminden kurtulup mutlu bir yaşam sürebileceksiniz…

Ayak Kokusu Giderici

kokan ayakAyak kokusu ve bakteriler

Ayak kokusu bir çok insanın yaşadığı ve büyük bir rahatsızlık duyulan bir konudur. En başta kişinin kendisine daha sonra da çevresine büyük bir rahatsızlık vermesine neden olan bir durumdur ayak kokusu. Peki ayakların bu kadar kokmasının nedeni nedir? Ayaklar sürekli olarak ayakkabının için de kaldığı için ve gerekli hava sürkilasyonu sağlanmadığı için bakteriler oluşması sonucun da ayak kokusu meydana gelmektedir. Ayak kokusu ve bakteri arasın da ne ilişki var diye sorarsanız bakteriler nemli sıcak ve havasız yerleri yaşam alanı olarak saray gibi görmektedir. Ayak bölgesi de bu anlam da bakteriler için çok el verişli bir ortamdır.

Ayak kokusu insanların %48 lik bir bölümün de görülen bir problemdir. Ayak kokusu sadece verdiği kolu ile rahatsızlık yaşatmaz bu sorunu yaşayan kişiler öz güven problemi de yaşamaktadır. Çünkü ayak kokuları sebebi ile hiç bir ortam da sosyalleşemezler. Bu neden ile de içlerine kapanık bireyler olarak yaşarlar. Ayaklarınızın sağlığına dikkat ederek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz…

Ayak Kokusu Giderici

ayakAyak tabanı yanması

Ayak tabanı yanması bir çok insanın yaşadığı ayak problemleri arasın da yer almaktadır. Değişik nedenlerden dolayı yaşanan ayak tabanı yanması bazı insanlar da yaşam kalitesini düşürecek şekil de yaşanabilmektedir. Yanma hissi ayakların tabanın da hissedilen sıcaklık ve yanma hissi olarak görülmektedir. Çoğu kişi de bu rahatsızlık sadece ayak tabanın da görülürken bazı kişiler de de ayak bilekleri hatta baldırlara kadar görülebilmektedir. Yapılan araştırmalara göre ayak tabanı yanması kadınlarda daha çok görülmektedir. Genellikle 50 yaş üzeri kesim de görülse de genç kişiler de de bu sorun görülmektedir. Ayak tabanın da yanma olduğun da ayaklar da sızlama başlar ve ağrı, kızarıklık, iltihaplanma gibi etkiler görülmeye başlanır.

Ayak yanmasına sebep olan durumlar;

  • Travmalar
  • Sinir sıkışması problemi
  • Ayak mantarı
  • Alerjik reaksiyonlar
  • Diyabetik nöropati
  • Diğer yanma nedenleri

Bu sorunun tedavi edilebilmesi için öncelikle bu soruna neden olan faktörün bulunması gerekmektedir. Bulunan sebep tedavi edildiğinde ayak yanması problemi de ortadan kalkacaktır ve sağlıklı günlere kavuşacaksınız…

Ayak Kokusu Giderici

ayakAyak Kokusu Nasıl Önlenir

Ayakların aşırı derece de terlemesi sonucun da meydana gelen ayak kokusu günümüz de bir çok kişinin çektiği bir problemdir. Özellikle yaz ayların da kişiler ayak kokusunu problemini sıcak hava nedeni ile daha fazla yaşamaktadır. Bu konu için arayış için de olan kişiler istemedikleri durumlara düşebilmektedirler. Kişiler psikolojik olarak bulundukları her ortamlar da kendilerini kötü hissedebilirler. Bu neden ile ayak kokusu yaşayan kişiler öz güven açısından biraz zayıf olurlar. Ayak kokusu sadece çevreye değil psikolojinize de zarar vermektedir.

 Foot Care krem ayak bakımın da son yıllar da üretilen etkili olduğu bilinen bir ayak bakım kremidir. Foot care ayaklarınızın terlemesini engellemez gözeneklerin açılmasına yardımcı olarak vücudun normal florasına dönmesini sağlayarak ayaklar da meydana gelen bakterilerin yok olmasına yardımcı olmaktadır. Ayaklarınıza gerekli olan temizliği yaptıktan sonra alt kısımına ve parmak aralarınıza ince bir tabaka halin de sürerek kullanıyorsunuz daha sonra foot care pamuklu çorabını giyerek çorap 24 saat ayaktan çıkarılmamalıdır. Bu işlemden sonra uzun süreli olarak ayak kokusundan kurtulmanıza yardımcı olacaktır…

Ayak Kokusu Giderici GÜNCEL BLOG YAZILARI

Ayak Kokusu Giderici SON MÜŞTERİ YORUMLARI