Ayak Kokusu Giderici Ürün Görseli

Ayağım kokuyor ne yapmalıyım?

Ayaklarım çok kokuyor ne yapmalıyım diye internette her gün binlerce arama yapılmaktadır. “Ayaklarım çok terliyor ve kokuyor”, “ayaklarım neden kokuyor”, “ayaklarım çok terliyor ne yapmalıyım” ve “ayağım çok kokuyor” gibi soruların cevabını birlikte bulalım. http://www.ayakkokusu.info/ sitesinden sipariş vererek foot care siparişi verebilirsiniz.

Ayak kokusuna son vermek için yapılması gereken bazı şeyler var. Ayak kokusu sorununu çözmek için öncelikle ayaklarınızı her gün sabunla yıkayın ve kurulayın. Rahat ayakkabılar satın alın. Kaliteli çoraplar yani naylon oranı minimum olan çoraplar tercih edin, mümkünse bambu çorap çeşitleri tercih edebilirsiniz. Ayaklarınız çok terliyorsa bu terin dışarı atılması için pamuklu ve bambu çoraplar faydalı olacaktır. Dar ayakkabılar ve ucuz materyallerle yapılmış ayakkabılar ise ayaklarınızı daha çok terlemesini ve kötü kokuların oluşmasını sağlar. Ayakkabılarınızı sık sık dezenfekte etmek, peş peşe 2 gün giymemek ve ayak kokusu için spreyler kullanabilirsiniz. Ayak bakımı da ayakların kokmasında önemli bir sebeptir. Ayakları her akşam sabunlu suyla yıkayıp güzelce duruladıktan sonra kurulamak gerekir. Ayak kokusu kremi gibi ürünlerle bakım yapmak ise ayak bakımı için önemli bir çözüm yöntemidir.

Ayak kokusuna son, ayak kokusu kremi, ayak kokusu için krem gibi satılan ürünleri satın alırken orijinal olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Resmi satış sitelerinden sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )