Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer
Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer
Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer

Ayak Koku Önleyici

foot caree

Ayaklarımızın sağlığı için onları düzenli olarak temizlemeliyiz. Ayaklarımızı temizlemezsek ayaklarımız kokar ve buda halk arasında yüz kızartıcı davranışlar arasına girmektedir. Ayaklarımızın kokmaması için ayak temizliğini ön planda tutmamız gerekmektedir. Ayaklarımızı düzenli olarak yıkamamız ve çoraplarımızı düzenli olarak değiştirmemiz gerekmektedir. Bunları uygularsak ayak kokularımızın yok olmasına bir nebzede olsa önleyebilmektedir.

Günümüzde ayak kokularını gidermek için piyasada birçok ürün satılmaktadır. Bu ürünler arasında en çok satılan ve en etkili ürün ise foot care krem’dir. Bu krem ayak kokularını 24 saat içerisinde yok eder. Ürünün etkisi 120 güne kadar  sürmektedir. Ürünü dogru kullanılması gerekmektedir. Ve ürün kullanıldıktan sonra mutlaka ayak bakımına özen gösterilmesi gerekmektedir. Ürün kullanıldıktan sonra 4 aya kadar etkisini göstermektedir.

Ürün kullanılımı basit ve kolaydır. Ürün içeriği 1 adet tüp krem ve 1 çift çorap bulunmaktadır. Ürünü kullanmadan önce ayaklarınızı yıkayarak iyice kurulamanız gerekmektedir. Kremi ince bir tabaka halinde ayağınıza sürmelisiniz ve çorabı giydikten sonra 24 saat ayağınızda kalması gerekmektedir. ‘4 saat sonra ayak kokusunuz önlenmiş olacaktır. Ürünü kullandıktan sonra mutlaka her gün düzenli ayak bakımınızı yapmalısınız. Ve düzenli olarak ayakkabınızı değiştirmeli ve havalandırmalısınız.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer Ayak Kokusu Giderici Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer © 2018
Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer