Ayak Kokusu Giderici Ürün Görseli

Ayak Kokusu Neden Olur

Ayak kokusunun bir çok oluşma sebebi bulunuyor. Bunların ilk başında tabii ki sıcak havalar bulunuyor. Sıcak bir havada kapalı bir ayakkabı ile gezerseniz ayağınız çok sıcak bir ortamda kaldığı için aşırı terleme ile baş başa kalır ve bir süre havalandırılması gerekir. Aksi taktirde oluşan terler kokmaya başlar ve ayak kokusu oluşur.

Ancak bu o kadar da korkulacak bir durum değil. Çünkü terleme ile oluşan ayak kokusu çeşitlerinde genellikle ayak güzelce sabun ve ılık su ile yıkandığında problem çözülür, ayak kokusu yok olur. Diğer yandan ayak kokusunu gidermek için sadece yıkamak çözüm olmayabilir.

Çünkü artık devreye mantarlar girmiştir. Burada artık kokan ayağınız değil ayağınızdaki mantarlardır. Eğer bu mantarları yok edecek güçte bir ilaç, bir ürün bulamazsanız mantarlar gittikçe yayılır ve pis kokuyu de beraberinde arttırır. Yıkama ile yok olmazlar. Belirli tıbbi ilaçlara ihtiyaç duyulur.

Bu ayak koku önleyici ürünleri doktorunuza sordurup eczanelerden reçete sayesinde satın alabilirsiniz. Ya da sitemizdeki foot care adlı ürünümüzü satın alabilir deneyebilirsiniz. Ürünümüzün hiçbir şekilde kesin çalışır, işe yarar garantisi yoktur.

Ayak Kokusu Neden Olur

Ayak Kokusu Neden Olur

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )