Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer
Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer
Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer

Ayak Kokusuna Footcare

ayak-kokusu-nasıl-geçerAyak Kokusuna Son 

Günümüz de bir çok insan  kokusu yüzünden sorunlar yaşamaktadır. Ayak kokusu sorunu çok kötü bir durumdur insanların öz güveninin gitmesine sebebiyet vermektedir. Ayak kokusu yaşayan bireyler çevreye verecekleri rahatsızlıkları düşünerek psikolojik olarak sıkıntılar yaşamaktadırlar. Bir toplum içine girdiğiniz de ya da bir arkadaşınızın evine gittiğiniz de ayakkabımızı çıkartmak zorun da kaldığınız da o ayakkabıyı çıkartmak istememek ne demek çok iyi bilirsiniz.

Günümüz de bu soruna karşı Siba ilaç firmasının geliştirdiği çok özel bir formül bulunmaktadır. Foot Care ayak kokusunun 120 güne kadar önleyen etkili bir üründür. Firma yapım aşamasın da bu ürünü Türk Silahlı Kuvvetlerin de bulunan askerler üzerin de denemiş ve çok etkili sonuçlar almıştır. Siz de bilirsiniz ki askerler ayak kokusunu çekmektedir.  Bir çok askerimizin ayak kokusunu engelleyen bu ürün çok faydalı bir üründür.

Kullandıktan sonra tam 120 güne kadar ayak kokusu yaşamayacaksınız. için de bulunan tüpü ikiye bölerek ayağınıza uygulayacak ve bizim göderdiğimiz bir çift çorabı giyeceksiniz çorap ayağınız da 24 saat kaldıktan sonra sağlıklı ve kokusuz bir ayağa sahip olacak ve kimsenin yanın da yüzünüzün kızarmasına gerek kalmayacak…

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer Ayak Kokusu Giderici Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer © 2018
Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer