Ayak Kokusu Giderici Ürün Görseli

Ayak Kokusuna Footcare

ayak-kokusu-nasıl-geçerAyak Kokusuna Son 

Günümüz de bir çok insan  kokusu yüzünden sorunlar yaşamaktadır. Ayak kokusu sorunu çok kötü bir durumdur insanların öz güveninin gitmesine sebebiyet vermektedir. Ayak kokusu yaşayan bireyler çevreye verecekleri rahatsızlıkları düşünerek psikolojik olarak sıkıntılar yaşamaktadırlar. Bir toplum içine girdiğiniz de ya da bir arkadaşınızın evine gittiğiniz de ayakkabımızı çıkartmak zorun da kaldığınız da o ayakkabıyı çıkartmak istememek ne demek çok iyi bilirsiniz.

Günümüz de bu soruna karşı Siba ilaç firmasının geliştirdiği çok özel bir formül bulunmaktadır. Foot Care ayak kokusunun 120 güne kadar önleyen etkili bir üründür. Firma yapım aşamasın da bu ürünü Türk Silahlı Kuvvetlerin de bulunan askerler üzerin de denemiş ve çok etkili sonuçlar almıştır. Siz de bilirsiniz ki askerler ayak kokusunu çekmektedir.  Bir çok askerimizin ayak kokusunu engelleyen bu ürün çok faydalı bir üründür.

Kullandıktan sonra tam 120 güne kadar ayak kokusu yaşamayacaksınız. için de bulunan tüpü ikiye bölerek ayağınıza uygulayacak ve bizim göderdiğimiz bir çift çorabı giyeceksiniz çorap ayağınız da 24 saat kaldıktan sonra sağlıklı ve kokusuz bir ayağa sahip olacak ve kimsenin yanın da yüzünüzün kızarmasına gerek kalmayacak…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )