Ayak Kokusu Giderici Ürün Görseli

ayak kokusunu gidermenin en kolay yolu

ayak

Ayak kokusu her ne kadar insanlık hali diyerek geçiştirilse de kimi zaman ciddi bir hastalığın habercisi olabilir. İnsanlar ayaklarını gereken önemi vermedikleri zaman ayak kokuları meydana gelmektedir. Ayakların kokmaması için yapılması gereken birçok faktör vardır. Bunlardan biriside düzenli ayak temizliğidir. Ayaklarımızı günde en az 2 defa yıkamalıyız. En az 1 defa çorap değiştirmemiz gerekmektedir. Ayrıca alacağımız ayakkabılara da alırken özen göstermemiz gerekmektedir.

Havalandırmalı ayakkabıları her zaman tercih etmemiz gerekmektedir. Havalandırma özelliği olmayan ayakkabılarda ayaklar terlemekte ve ter oluşumuna neden olmaktadır. Ayaklarda oluşan terler normalde kokusuz ve renksizdir. Ancak akşama kadar ayaklarda kapalı kalan ayaklar mikroorganizma ve bakteri oluşmasına neden olmaktadır.

Böylece ayak kokuları ortaya çıkmaktadır. Hem ayak sağlığınız tehlikeye girmekte hem de ayaklarınız kokmaktadır. Ayak kokularını önlemek için foot care ayak kremi günümüzde insanlar tarafından yaygın olarak kullanılan tıbbi ürünlerden birisidir. Satışları devam etmektedir. İlk kullanımda 120 gün kadar etkisi gösteren ürün olarak ayak kokularını önleyebilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )