Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer
Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer
Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer

ayak kokusunu ne giderir

ayak

Ayaklarda oluşan mantar gibi hastalıkların birçok nedeni vardır. Ancak günümüzde mantar ortak olarak birçok insanda görülmektedir. Günümüzde ayaklarda ortak olarak oluşan bir diğer unsur ise ayak kokularıdır. Ayak kokuları ile ayak hastalıkları orantılı bir şekilde yaygınlaşmaktadır. Ayak kokuları olan insanların birçoğunda ayak hastalıkları da oluşmaktadır. Ayak kokularının önüne geçilmesi için günümüzde uzmanlar çeşitli çalışmalar yapmaktadır.

Ancak kendi ayak kokularımızdan kurtulmak için bizlerde hemen harekete geçmemiz gerekmektedir.  Ayak kokularını gidermeye ilk olarak ayak temizliğimizi tam olarak yapmayla başlamamız gerekmektedir. Ayaklarımızı günde en az 2 defa yıkamalıyız. Çoraplarımızı 1 defa değiştirmeliyiz ayakkabımız kokuyorsa onu da değiştirmemiz gerekmektedir. Eğer hala ayaklarınız kokuyorsa sizde diğer insanlar gibi ayak koku önleyici kremler kullanacaksınız.

Günümüzde ayağı kokan her insanın tercih ettiği foot  care ayak koku önleyici krem ile temiz ve kokusuz ayaklara kavuşabilirsiniz. Ürün 120 güne kadar etkisi gösterebilmektedir. Ürünü kullandıktan sonra düzenli olarak ayak sağlığınıza özen göstermelisiniz. Günlük olarak ayaklarınızı 2 kez yıkamalı ve çoraplarınızı değiştirmelisiniz. Tabiki her gün aynı ayakkabıyı giymemeli ve devamlı ayakkabınızı havalandırmalısınız.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer Ayak Kokusu Giderici Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer © 2018
Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer