Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer
Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer
Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer

Ayak terlemelerini engelleme

Fotolia_4202184_Subscription_XL

Ayaklarda oluşan mantar ve benzeri ayak hastalıklarının oluşmasına yardım eden ayak kokuları günümüzde çeşitli yöntemler ile giderilmektedir. Ayak kokularının oluşma nedenlerinden biri olan ayak terlemeleri günümüzde her insanda görülmektedir. Ayak terlemeleri ayakların gün boyunca ayakkabın içerisinde kalması sonucu oluşmaktadır. Normalde ayakta oluşan terler kokusuz ve renksiz olurlar ancak kapalı ortamda gün boyunca durak ayaklarda bakteri ve mikroorganizmalar üremeye başlar bu aşamada da ayak kokuları ortaya çıkar.

Ayak kokularını gidermeyen insanlarda zamanla ayak hastalıkları meydana gelmektedir. Ayak hastalıklarına yakalanmamak için ayak kokularının engellenmesi gerekir. Ayak kokularımızı engellemek bizlerin elindedir. Ayaklarımızı günlük düzenli olarak yıkamalıyız. Ayaklarımız terlediğinde çoraplarımızı değiştirmeliyiz. Eğer uzun süre bir ayakkabı giyiyorsak ve bu ayakkabı kokuyorsa kesin olarak bu ayakkabıda bakteri olduğunun kanıtıdır.

Gerekirse ayakkabıların değiştirilmesi gerekmektedir. Eğer hala ayak kokularım devam ediyor diyorsanız. İnsanların sıklıkla kullandığı foot care kremi sizlerde kullanmalısınız. Ürün 4 aya kadar etki gösterebilmektedir. Sizde ürünü sipariş vermek için online satış sitemizden müşteri temsilcilerine ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer Ayak Kokusu Giderici Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer © 2018
Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer