Ayak Kokusu Giderici Ürün Görseli

Ayak Kokusu Giderici

Tamamen bitkisel özlerden oluşarak doğal bir ürün olması sebebiyle hiçbir yan etkisi yoktur. Zinde krem içerisinde ise; Nane Yağı, Susam Yağı, Keklik Üzüm Yağı, Kekik Yağı, Emülgatörler bulunmaktadır. İçeriğindeki bu özel yağlar  zinde kremin ağrı kesici özelliğini arttırmaktadır. İçinde hiçbir kimyasal madde bulundurmayan Zinde krem tamamen doğal bir üründür. Zinde krem bel fıtığı, bel ağrısı, boyun tutulması ve boyun tutulması ağrılarına, romatizma çeşitleri ve kireçlenme gibi sorunlara, baş ağrısı, migren baş çevresinde oluşan ağrılara, adale kas ağrısı, kulunç, omuz ağrılarına ve lif yırtılmalarına, incilme, incinme, burkulma gibi durumlarda etkili olmaktadır. Zinde krem son teknoloji ile üretilmiş bir ağrı kesici kremdir. Zinde kremin vücudumuz üzerinde birçok olumlu etkisi gözlenmiştir. Zinde krem aynı zamanda bir ağrı kesici olmasının yanı sıra uzun dönemde kullanımda bölgenin tamamen iyileşmesine de yardımcı olur. Sırt ağrıları, kol ağrıları, eklem ağrıları da kullanıldığında yüksek etkileri görülmektedir. Zinde yeni geliştirilen ve içeriği tamamen bitkilerden oluşan bir üründür. Tamamen doğal bir ürün olmasıyla kullanıcılar tarafından da başarılı ve etkili bulunan Zinde Krem ağrılar üzerinde muhteşem etkiye sahiptir. Yeni geliştirilen ağrı kesici Zinde ile tüm bölgesel ağrılara son verebilirsiniz. ; omuz, bel, sırt gibi bölgelerde ağrılar yaşayanlar için ideal bir kremdir. İçerdiği  özel bitkisel özlerin karışımı ile cildi ferahlatırken ağrıların azalmasını sağlar. Zinde krem kullanıcılarının her gün sayısının artmasındaki neden budur.

Ayak Kokusu Giderici

Doğal bir ortamdan çıkıp sizler için uzun yolları aşıp kapınıza kadar gelme kolaylığı olan Teff Çayı, ilk kullanım sonrasında hiç zaman kaybetmeden hemen etkisini gösterip metabolizmanızı hızlandırır ve ödem attırır. Böylelikle kilo vermeye başlamış olursunuz. Sistemin bu kadar kolay olması da ürüne olan güveni de beraberinde getirmekte. Bu şekilde kilo verdirirken de içerisinde bulunan birçok bitkinin harmanını alıp gelmiş olan bu çay vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besini karşılar şekilde destekler nitelikte olmaktadır. Ayrıca zengin lif değerini de barındırması ürüne olan ilgiyi taze tutmakta. Faydalarından bahsetmeye devam edecek olursak bu çayın sindirim sistemi üzerine faydası oldukça fazladır. Sindirim sistemini rahatlatarak hem düzenli hem de normal düzeyde çalışmasına katkıda bulunmaktadır. Benzer şekilde yapısı gereği antioksidan olmasından dolayı da vücuttan zehirli maddelerin atılmasına kolaylık sağlamakta. Bu şekilde faydaları olan bu ürünü her yaştan bireyin tüketmesi uygun olup, kilo problemi olanların öncelikli olarak tercih ettiği ve formunu korumak isteyenlerin rahatlılıkla tercih edebileceği ürün olma potansiyelini taşımaktadır. Tamamen doğal olması sebebiyle de hiçbir şekilde yan etkisinin olmaması da kullanım açısından önemli bir faktör özelliği göstermekte. Hamile bireylerin kullanımı tavsiye edilmemekte. Ayrıca kronik bir rahatsızlıktan dolayı sürekli ilaç kullananların doktor danışmalı olacak şekilde kullanımı önemle tavsiye edilmektedir. Bunun dışında yapısında sıkıntı çıkaracak problem olmaması da gözlerde önemli bir yer edindirmekte.

Ayak Kokusu Giderici

Delay 48000 Krem Nedir?Cinsel yaşamın en önemli faktörleri uzun süreli ve yüksek performanslı birlikteliklerin yaşamasıdır. Böylesi cinsel aktiviteler, partnerlerin yüksek haz duygusu ve tatmin duygusu oluşturmasına enden olur ve mutlu bir cinsel yaşama sahip olmalarını sağlar. Mutlu bir cinsel yaşam ise sağlıklı ve mutlu bir yaşantının anahtarıdır. Ancak çeşitli dış etkenler, genetik faktörler ve dahası yaşam koşullarının ağırlığı, pek çok cinsel sorunun ortaya çıkmasına ve cinsel yaşamda performans sorunlarına neden olabilir. Cinsel birlikteliklerde dominant taraf olan erkeklerde bu sorunlara karşı geliştirilmiş özel bir ürün olan Delay 48000 Krem, uzun süreli ereksiyon, yüksek performans ve yanı sıra erken boşalmayı geciktirici etkilere sahiptir.Delay 48000 Kremin İçeriğinde Neler Var?Delay 48000 Krem, formülü, E ve C Vitaminleri ve çeşitli minerallerden oluşuyor. Tamamı doğal olan maddelerden oluşan formülü nedeniyle, herhangi bir sağlık sorunu veya yan etki oluşturmaz. Delay 48000 Krem Nasıl Kullanılır?Cinsel aktivitenin 15 dakika öncesinde ılık suyla yıkanarak temizlenen erkek cinsel organı, kurutulduktan sonra uygulama yapılmalıdır. Parmağınıza nohut büyüklüğünde sıkacağınız kremi, ereksiyon haldeki cinsel organın, sünnetli olan baş kısmından köküne doğru kremi yayarak emilmesini sağlayacak şekilde 5 dakika boyunca masaj yapmalısınız. Bu uygulamanın ardından 10 dakika kadar emilimin iyice sağlanması beklenmeli ve cinsel ilişkiye bundan sonra başlanmalıdır. Erken boşalma sorununun ortadan kalktığına, normalden 3 kata kadar daha güçlü bir orgazmın oluştuğuna şahit olacaksınız.
Kaynak: http://www.ayakkokusu.info Delay 48000 Krem Delay 48000 Krem içerik Delay 48000 Krem Nasıl Kullanılır Delay 48000 Geciktirici Krem Delay 48000 Geciktirici

Ayak Kokusu Giderici

İran Minoxidil saç, sakal ve bıyık serumu kaliteli ve güvenilir bir üründür. Bu ürünü saçlarınızın, sakallarınızın ya da bıyıklarınızın döküldüğü alanlarda kullanabilir böylece sağlıklı, gür, canlı ve güçlü saç, sakal ya da bıyık kıllarına sahip olabilirsiniz. Kullanmadan önce bilmeniz gereken detaylar şu şekildedir: İran Minoxidil serumu içeriğindeki bileşenler dolayısıyla kalp ve tansiyon hastalarının kullanması önerilmez. Bu hastalıkları taşıyorsanız ya da taşıdığınızdan şüpheleniyorsanız ürünü kullanmayınız. Saç derisinde hassasiyet veya herhangi bir deri hastalığı olan kişilerde olumsuz bir yan etki ya da kepek oluşumu meydana gelebilir. Böyle bir durumda kullanmaya ara verilmeli gerekirse serum uygulaması bırakılmalıdır. Alerjik bir vücudu ve derisi olan kişilerde, kaşıntı, kızarıklık, hassasiyet ya da döküntü şeklinde alerji belirtileri ortaya çıkabilir. Bu sebeple kullanmadan önce küçük bir bölgede tek püskürtme şeklinde uygulayıp 5 dakika uygulanan bölgede beklettikten sonra durulayınız. Bahsi geçen durumlardan birinin bile yaşanması durumunda kullanmaya başlanmaması ve doktora başvurulması, bilgi alınması gerekir. Eğer size yan etkisi olup olmayacağından emin değilseniz ancak şüpheleniyorsanız, bir doktora danışarak kontrol altında kullanmanız faydalı olur. Kullanım öncesi deneme uygulaması yapıp herhangi bir olumsuz durum meydana gelmediyse kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürünün içeriği hakkında bilgi almak, detaylı bilgiye ulaşmak ve sipariş vermek için resmi satış sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İsterseniz sitemizde yer alan irtibat numaralarıyla iletişime geçerek de bilgi alabilirsiniz.

Ayak Kokusu Giderici

Bombax Kilo Aldırıcı Ne İşe Yarar, Ne Amaçla Kullanılır?Diyetisyenler, kendilerine her zaman kilo vermek isteyenlerin gelmediğini; kilo almak isteyenlerin de başvurdukları kişiler olduklarını belirtiyor. Kilo almanın kilo vermekten daha zor bir iş olduğu da herkes tarafından kabul edilen bir gerçek. İlaç olmadığı bilinerek, kilo almaya yardımcı bir takviye gıda olarak kullanılan Bombax, kişileri acıktırıyor. Doyma hissini ortadan kaldırma iddiasıyla piyasaya sürülen Bombax ın kullanıcı yorumlarına bakıldığına bu iddiasını desteklediği görülüyor. Acıktırma amacıyla, yemeklerden yaklaşık yarım saat ya da kırk dakika sonra, bir bardak süt ya da meyve suyu ile tüketilen ürün, kas dokusunu yenilemeye de yardımcı oluyor. Sağlıklı kilo vermek gibi sağlıklı kilo almak da oldukça önemli; çünkü insan hayatında sağlıktan daha değerli bir şey yok. İşte Bombax, tam da bu noktada devreye giriyor. İçeriğinin yüzde yüz doğal bitkilerden oluşuyor olması, sağlıklı olduğunu gösteriyor. Yalnızca içindeki ürünlere alerjisi bulunan kişilerin Bombax kullanmaması gerekiyor. İçinde hangi ürünler mi bulunuyor? Kudret narı meyvesi, kakao, polen, kına tozu, propolis, keçiboynuzu, amber, karışık meyve ve sebze (patates, muz, üzüm, elma gibi) ekstreleri, Bombax ın içinde bulunan ürünler. Kişilerin kullanımına göre etkisi değişse de, bir kutu Bombax, üç ile yedi arasında kilo almayı sağlıyor. İkinci ve üçüncü kutularda ise alınan kilo korunarak, kilo kaybı engelleniyor ve ideal kiloya ulaşılıyor.

Ayak Kokusu Giderici

Kullanımı son derece basit ve güvenli olan Zinde Terlik internet üzerinden oldukça etkin ve geniş bir satış ağına sahiptir. Zinde terliği sipariş vermek veya satın almak isteyenler internet üzerinden Zinde Terlik satışı yapan online satış sitelerinden ve her çeşit ürün satışının yapıldığı büyük ulusal platformlardan sipariş verebilir veya satın alabilir. Paket, aynı gün kargo, kapıda ödeme gibi ek avantajlar sunan online satış sitelerinden 7/ 24 sipariş verilebilir ve satın alınabilir. Eczanelerde satışı bulunmamaktadır. Zinde masaj terliği kan dolaşımını hızlandırması ile aktif olarak görev almaktadır. Zinde masaj terliği kullandığınız zamanlar da kan dolaşımınızı hızlandırarak organlarınız ve dokularınız üzerin de kan dolaşımını hızlandırma yöntemi ile ilk görevini yerine getirmektedir. Ayak tabanınızın alt kısmın da birçok uyarıcı sinir noktası bulunmaktadır. Zinde Terlik  bu sinir noktalarının her birini uyaracak şekil de tasarlanmış olan çok özel bir terliktir. Karaciğerleriniz de, böbrekleriniz de, beliniz den, tiroid bezlerinize kadar birçok organınızın daha verimli ve sağlıklı bir şekil de çalışmasına kan akışını hızlandırarak destek olmaktadır. Baş ve boyun bölgelerinde oluşan ağrı ve sızıların giderilmesinde yardımcıdır. Kilo kaybı için kullanımı tavsiye edilmekle beraber yemeklerin ardından kısa seanslar uygulanabilir. Eklem ve romatizma rahatsızlıkların giderilmesine katkı sağlar. Sırt, siyatik, bel, ayak, kas, bacak bölgelerinde mevcut ağrıların azaltılmasında ve bu bölgelerdeki mevcut rahatsızlıkların giderilmesinde yardımcıdır. Stres azaltmada, uykusuzluk çekmede ve halsizlik gibi şikâyetlerde masaj tekniği ile rahatlatma sağlar. Kadınların özel günlerinde ve menopoz dönemlerinde etkili bir şekilde destek olur.

Ayak Kokusu Giderici

7 Zeytin 1 İncir Kullananlar Memnun mu?Çağımızda teknolojinin ve gıda sektörünün gelişmesi ile birlikte birçok kişi farklı gıdaları tatmak istemektedir. Farklı gıdaların tadından memnun olan bireyler maalesef zamanla kendini frenleyememekte ve aşırı fazla bu gıdalardan tüketmektedir. Günümüzde birçok ürünün yapısında kimyasal madde bulunmaktadır. Ve tüketildiğinde bu kimyasal maddeler insan vücudunda kalıcı hasarlara sebep olmaktadır. Kalıcı hasarlardan kurtulmanın yolu ise günümüz teknolojisinde dahi bazen bulunmamaktadır. Fakat bu tarz problemlerin önüne geçebilecek kürler ve doğal ürünler vardır. Eski dönemlerden beri zeytin ve incirin faydaları herkes tarafından bilinmekteydi. Zeytin ve incir besinlerinin insan vücudundaki yararlı etkilerden birisi ise insanda bulunan sistemlerin daha verimli çalışmasını ve daha düzenli bir şekilde işler hale gelmesini sağlamaktadır. Zeytin ve incir besinleri doğal bir besin kaynağı olduğundan dolayı kullanımında herhangi bir sakınca yoktur. Her yaştan bireyler ve belirli başlı bazı rahatsızlıklara sahip olan kişiler tarafından da güven rahatlığı ile kullanılabilir. Birçok insan günümüzde kapsül olarak üretilen 7 Zeytin 1 İncir ürününü tükettikten sonra kendini daha dinç daha enerjik ve daha hayattan zevk alırcasına bir şekilde hissettiklerini söylemektedirler. Bu olumlu sonuçların fazla olmasından dolayı insanlar 7 Zeytin 1 incir kürünü rahatlıkla kullanabilmektedirler. Herhangi bir yan etki yaratmayan bu ürünü sizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca hayallerinize en kısa yoldan ve en sağlıklı yoldan ulaştıran bu kürden sizde memnun kalacaksınız.

Ayak Kokusu Giderici

Ozon Masaj Kremi kronik hastalığı olanlar tarafından hastalığın çeşidine bağlı olarak doktora danışılarak kullanılmalıdır. Örneğin ozon Masaj Kremi kanser hastaları, diyabet hastaları, emziren bayanlar ve hamile bayanlar tarafından kullanılmadan mutlaka önce doktora danışılmalı ve doktor onayı ile doktor gözetiminde kullanılmalıdır. Bu durumların dışında Ozon Masaj Kremi, çocuklar, gençler, orta yaşlılar, yaşlılar, kadınlar ve erkekler olmak üzere herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Yukarıda bahsedilen özel durumların dışında hiçbir kullanım kısıtı veya engeli olmayan Ozon Masaj Kremi spor yapan kadın ve erkekler tarafından spor yaralanmalarında ister açık yarada isterse kas dokusu zedelenmesinde kullanılabilir. Romatizmal rahatsızlığı olan kadınlar ve erkekler tarafından ağrı giderici olarak Ozon Masaj Kremi kullanılabilir. Kas hastalığı ve kas zedelenmesi rahatsızlığı yaşayanlar tarafından Ozon Masaj Kremini kullanılabilir. Çeşitli sebeplere bağlı olarak vücudun çeşitli bölgelerinde kas ve eklem ağrısı çeken kadınlar ve erkekler tarafından Ozon Masaj Kremi kolayca ve güvenle kullanılabilir. Yaşlanmanın getirdiği ve kaçınılmaz olumsuzluklardan olan ciltte sarkma, kırışıklık ve kazayağından şikayet eden, genç kalmak ve genç görünmek isteyen tüm kadın ve erkekler tarafından Ozon Masaj Kremi kullanılabilir. İçeriği tamamen bitkisel olan ve üretimi Türkiye de tüm yasal izinleri alınarak gerçekleştirilen Ozon Masaj Kremi hem kısa dönemde hem de uzun dönemde tüm kadınlar ve erkekler tarafında güvenle kullanılabilen bir üründür. Ozon Masaj Kreminin hiçbir yan etkisi yoktur.

Ayak Kokusu Giderici

Ayak Kokusuna Son

                Nedir?

Dünya genelinde birçok insan ayaklarının kokması problemi ile karşılaşmaktadır. Çeşitli sebeplerden dolayı yaşanan bu soruna karşı üretilen footcare ayak kremi ile ayak kokusu problemine arşı çözüm üretilmektedir. Birçok insanın 120 güne kadar ayak kokusunu engelleyebilen bu krem insanları ve çevresinde yaşayan kişilerin rahatlamasını sağlamaktadır. Bu nedenle birçok kişi tarafından tercih edilip kullanılmaktadır. Ayak kokusunu engellemek isteyen kişiler 4 aya kadar bu krem ile sorunlarına çare bulurlar.

Nasıl Kullanılır?

Ayak kokusuna neden olan bakterileri zaman içerisinde yok eden ve koku sorununa çözüm olan footcare ayak kremi ürünü, kolay kullanımı ile de insanların tercihinde yer alır. Kadın ve erkek herkesin kullanabileceği bu krem ile ayak bakımını en iyi şekilde yapabilmek mümkün olmaktadır. 5 mg krem ve 1 çift çorap ile 4 aya varan kullanımlar sağlamak ve ayak kokusundan kurtulmak mümkündür.

İçeriği Nedir?

Ayak bölgesine herhangi bir zarar vermeyen ve birçok kişi tarafından tercih edilip kullanılan footcare ayak bakım kremi ile ayak kokusuna 4 ay süreler ile veda edilir. İnsanların ayak kokusu problemi adına en çok tercih ettiği ürünlerin başında gelen bu ürün, yan etki problemi göstermemektedir. Tamamen zararsız olan içeriği sayesinde de ayak kokusu problemini en kolay ve etkili yoldan çözebilmektedir. Bu özellikleri sebebi ile geniş bir kullanıcı sayısına sahiptir.

Ayak Kokusu Giderici

Cildin mantar enfeksiyonları çok yaygındır ve atlet ayağı, jock kaşıntısı, mantar önleyicileri ve maya enfeksiyonları içerir.

Atlet ayağı

Atina’nın ayağı, aynı zamanda tinea pedis olarak adlandırılır ve ayağın mantar enfeksiyonudur . Soyma, kızarıklık, kaşıntı, yanma ve bazen kabarcıklar oluşabilir.

Atlet ayağı çok yaygın bir enfeksiyondur. Mantar tür ayakkabı, çorap gibi sıcak ve nemli ortamlarda kolaylıkla ürer yüzme havuzları, soyunma odaları ve kamu duş katlar. Yaz aylarında ve ılık, nemli iklimlerde en yaygındır. Sıkı ayakkabı giyen ve topluluk banyoları ve havuzları kullananlarda daha sık görülür.

Atlet Ayak Nedir?

Sporcunun ayağı, saç, ayak tırnakları ve dış cilt katlarının ölü dokularında yaşayan mikroskobik bir mantardan kaynaklanır. Atlet ayaklarına neden olabilecek en az dört çeşit mantar vardır. Bu mantarların en yaygın olduğu trikofitron rubrum’dur.

Atlet Ayaklarının Belirtileri Nelerdir?

Atlet ayaklarının belirtileri ve belirtileri kişiden kişiye değişir. Bununla birlikte, ortak belirtiler şunları içerir:

 • Ayakların soyulması, kırılması ve küçültülmesi
 • Kızarıklık, kabarcıklar veya cildin yumuşaması ve parçalanması
 • Kaşıntı, yanma veya her ikisi

Atlet Ayak Tipleri

 • İnterdigital: Ayak parmak izi enfeksiyonu olarak da adlandırılan bu sporcu ayağının en yaygın türüdür. Genellikle en küçük iki parmak arasında görülür. Bu sporcu ayağı şekli kaşıntı, yanma ve kireçlenme oluşturabilir ve enfeksiyon ayak tabanına yayılabilir.
 • Moccasin: Atlet ayağının moccasin tipi bir enfeksiyon hafif bir tahriş, kuruluk, kaşıntı veya pullu cilt ile başlayabilir. Geliştikçe deride kalınlaşma ve çatlama olabilir. Bu enfeksiyon, ayağın tüm tabanını içerebilir ve ayağın kenarlarına kadar uzanabilir.
 • Vesicular: Bu sporcu ayağının en az bilinen türüdür. Durum genellikle cilt altında sıvı dolu kabarcıklar ani bir salgın ile başlar. Çoğu zaman, kabarcıklar ayağın alt kısmında gelişir. Bununla birlikte, ayak parmakları arasında, topukta veya ayağın üstünde de görülebilirler.

Sporcunun Ayağı Nasıl Teşhis Edilir?

Bütün kaşıntılı, pullu ayaklar sporcunun ayağına sahip değildir. Enfeksiyonu teşhis etmenin en iyi yolu, doktorunuzun deriyi sıyırmasına ve mantar bulguları için terazileri mikroskopta incelemenize olanak tanır.

Sporcunun Ayağı Nasıl Tedavi Edilir?

Çoğu durumda , sporcunun ayağı topikal antifungal ilaçla (doğrudan deri üzerine yerleştirilen bir ilaç) tedavi edilir. Ağır vakalarda ağızdan ilaçlar (aldığı olanlar gerektirebilir ağız). Mantar nemli ortamlarda geliştiği için ayakların temiz ve kuru tutulması gerekir.

Atlet Ayak Nasıl Önlenir?

Sporcuların ayaklarını önlemek için atılan adımlar arasında halka açık duş alanlarında duş sandalet takma, ayakların nefes almasını sağlayan ayakkabılar giyme ve ayakların sabun ve su ile günlük olarak yıkanması sayılabilir. Ayakları iyice kurutmak ve kaliteli bir ayak tozu kullanmak da sporcunun ayağını önlemeye yardımcı olabilir.

Jock Kaşıntı

Tinea cruris olarak da adlandırılan Jock kaşıntısı, tinea adı verilen mantar türünden kaynaklanan yaygın bir deri enfeksiyonudur. Mantar vücudun ılık, nemli bölgelerinde gelişir ve sonuç olarak enfeksiyon cinsel organları, iç uylukları ve kalçayı etkileyebilir. Enfeksiyonlar yaz aylarında veya sıcak, nemli iklimlerde daha sık görülür.

Jock kaşıntı genellikle halka şeklinde kırmızı, kaşıntılı döküntü gibi görünüyor.

Jock Kaşıntısı Bulaşıcı mı?

Jock kaşıntı sadece hafif bulaşıcıdır. Durum kişiden kişiye doğrudan temas yoluyla veya mantar taşıyan nesnelerden dolaylı olarak yayılabilir.

Jock Kaşıntı Belirtileri Nelerdir?

Oyun içi kaşıntı belirtileri şunları içerir:

 • Kasık veya uylukta kaşıntı, sürtünme veya yanma
 • Yuvarlak, kırmızı, yükseltilmiş kıvrımlı yükseltilmiş kenarlar
 • Kasık veya uylukta kızarıklık
 • Flaklaşma, soyma veya çatlama derisi

Jock Kaşıntı Nasıl Teşhis Edildi?

Çoğu durumda, jock kaşıntısı döküntüsün görünümü ve yerine göre teşhis edilebilir. Durumun jock kaşıntı olduğundan emin değilseniz, doktorunuza danışın. Doktor belirtileriniz ve tıbbi geçmişiniz hakkında soru soracak ve fizik muayene yapacaktır . Cilt ölçeklerinin mikroskobik bir incelemesi tanıyı teyit edebilir.

Jock Kaşıntı Nasıl Tedavi Edilir?

Çoğu vakada jock kaşıntısı tedavisinde, etkilenen bölgenin temiz ve kuru tutulması ve topikal antifungal ilaçlar uygulanır. Jock kaşıntısı genellikle tezgah üstü antifungal kremlere ve spreylere tepki verir. Bununla birlikte, bazen reçeteli antifungal kremler gereklidir. Oyun kaşıntılarının tedavisi sırasında şunlara dikkat edin:

 • Etkilenen alanı temiz havluyla yıkayıp kurulayın.
 • Antifungal krem, toz veya spreyi yönergeler doğrultusunda uygulayın.
 • Giysilerini değiştir – özellikle iç çamaşırı – her gün

Ayak Kokusu Giderici SON MÜŞTERİ YORUMLARI