Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer
Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer
Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer

ayaklar neden kokar

ayak

Ayaklarımızın bakımını yapmamız bizim hayatımızı çok etkileyecektir. Bizi ölene kadar taşıyacak ve yürütecek tek organ ayaklarımızdır. Ayaklarımızın temizliğine ve sağlığına özen göstermemiz gerekmektedir. Günümüzde ayak ile ilgili sağlık problemlerinden biriside ayak kokularıdır. Ayak kokuları bizim toplumumuzda hoş görülmeyen bir olaydır. Yüz kızartıcı bir davranış olarak görülmektedir.

Ayak kokularına insanlar engel olmak için ilk olarak ayak temizliklerini yerli yerince yapmaları gerekmektedir. Günde en az 2 defa ayakların yıkanması ve günde en az 1 defa çorapların değiştirilmesi gerekmektedir. Ayaklarda oluşan terlemeler hem ayak hastalıklarına hem de ayak kokularını oluşmasına neden olmaktadır. Ayak terlemeleri normalde kokusuz ve renksiz olmaktadır. Ancak gün boyunca ayakkabının içerisinde kalan ayaklarda bakteri ve mikroorganizmalar oluşmaktadır.

Doğal olarak ayak kokuları ve ayak hastalıkları ortaya çıkmaktadır. Bunların engellenebilmesi için insanlar foot care ayak kokusu önleyici kremi kullanmaktadırlar. Footcare kullanımı çok kolaydır.  Sizlerde bu ürünü kullanarak 4 aya kadar ayak kokularınızdan kurtulabilirsiniz. Hemen sitemizden sipariş vererek. sizde ürünü temin edebilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer Ayak Kokusu Giderici Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer © 2018
Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer Ayak kokusu - Ayak kokusu nasıl geçer