Ayak Kokusu Giderici Ürün Görseli

Foot Care Ayak İlacı

           Foot Care Ayak İlacı

Günlük sorunlardan biri olan ve daha çok erkeklerde karşılaşılan ayak kokusuna en kalıcı sorunlardan biri de ayak bakım kremleridir. Kremler sayesinde ayakta bakteri oluşumu engellenmekte ve kokunun da önüne geçilmektedir. Ayak kokusuna önlem olarak da ayakkabı ve çoraplar uzun süre giyilmemelidir. Bu sayede ayakların hava alması sağlanacaktır.

Kişisel bakım ürünlerinden biri olan foot care ayak kokusu  kremi ayağa uygulandığı takdirde ayak kokusunu 4 aya kadar önleyebilmektedir. Kokunun yok edilebilmesi için ayağın terlemesini engellemeyen kremler tercih edilmelidir. Ayrıca sadece kremle yetinilmemeli ve günlük çorap değiştirmek, ayakkabı alınırken ayağın nefes alabileceği ürünler tercih edilmelidir. Bu sayede ayak kokusu henüz oluşmadan da önlenebilir.

   Ayak Kokusuna Önlemler

Fotolia_4202184_Subscription_XL

       Eğer ayak kokusu sorununuz varsa ve ne yapacağınız bilmeyerek ayak kokusu nasıl önlenir gibi bir soruya cevap arıyorsanız, yapacağınız basit şeyler ile bu sorunu önleyebilmek için Ayak kokusunu gidermek için bir çok yol denenmektedir. Kulaktan dolma bilgiler ve aktarlar aracılığıyla yapılan doğal kremlerde bulunmaktadır.

Bu kremler içinden en etkilisini seçerek bu soruna son verebilirsiniz. Eğer krem kullanmak istemiyorsanız ise, ayağınızı güzelce temizledikten sonra günlük olarak değiştirdiğiniz çoraplarınızın içine pudra dökebilirsiniz. Ayakkabınızın içine de pudra dökmeniz daha etkili bir sonuç almanız konusunda size yardımcı olacaktır. Mantar önleyici pudralar kullanarak hem kokuyu engellersiniz hem de ayağınızda mantar oluşmasının önüne geçebilirsiniz. Bunun gibi basit şeyler ile ayak kokusunun üstesinden gelebilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )